0543 125 35 21

Hakkımızda

Sandalye Giydirm

Organizasyonunuzda size yardımcı olmak için sizin için buradayız. İzmir Organizasyon 35 olarak sizlere sadece masa ve sandalye giydirme süsleme hizmeti vermekle kalmayıp organizasyonunuzun her aşamasında sizlere yardımcı olduğumuzu ve fayda sağladığımızı bilmelisiniz. Bu sayede hem siz hem de misafirleriniz çok memnun kalacak ve çok özel bir etkinliğe imza atmış olacaksınız. 

Düğün, nişan, sünnet, piknik, iş toplantıları, otel dernek dekorasyonlarında hizmet vermekteyiz. Her türlü düğün, nişan, iş yemekleri veya özel davetleriniz için masa ve sandalye temin edebilir, giydirebiliriz. Bir işi nasıl yapmak istediğinizi veya nasıl yapacağınızı bize söylemeniz yeterlidir. Daha sonra size şifonyer ve sandalyeler hakkında tavsiyelerde bulunabiliriz. 

Masa ve sandalye süslerini düzenliyoruz. Organizasyonunuzda kullanacağınız masa ve sandalyelerin şık görünümü için olmazsa olmaz bir uygulamadır. Sandalyeniz, sandalyenin şekline uygun bir kılıf ile gelir ve sandalyenin şekline göre tül ve fiyonklarla süslenir. 

Tül fiyonk dekorasyonunun üzerine ihtiyacınıza göre çiçek ya da farklı objeler eklenebilir. Masalar masa dekorasyonuna uygun masa örtüleri ile kaplanır. İsteğe bağlı olarak masa üzerine dantel aplikler, aynalı şamdanlar, çiçekler, supla ve çeşitli eşyalar konulabilir.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?