0543 125 35 21

Hakkımızda

Evlenme Teklifi

Evlilik teklifi evliliğe giden yolda en önemli konulardan biridir. Birçok damat adayı evlilik teklifi yaparken nasıl bir teklif yapacağı konusunda derin düşüncelere dalar. İzmir Organizasyon 35 firması sizin yerinize en kaliteli evlilik teklifi fikirlerini hayata geçirerek sizlere müthiş bir deneyim sunuyor. 

Evlilik teklifleri genellikle kadının beğeni ve tercihleri ​​ön plana alınarak hazırlanır. Evlilik teklifi denilince akla ilk gelen yüzük olurken, sonrasında dekorasyon ve hazırlık gelir. Tek başınıza veya sevdiklerinizle birlikte hazırlayabilirsiniz. Teklif organizasyonunuzu birçok yerde hazırlayabilirsiniz. 

Doğada, kumsalda, yemekte, sinemada ya da deniz gezisinde iyi hazırlanarak sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Öneri dekorasyon malzemeleri arasında; kırmızı halı, gül yaprakları, balonlar, meşaleler, arka planlar, "Seni seviyorum" ve "Benimle evlenir misin?" Yazılı, konfeti ve uçan balonlarla birçok dekorasyon seçeneği bulunuyor. Bu konuda farklı öneri dekorasyon fikirleri bulunmaktadır.
Kaliteli bir evlilik teklifi organizasyonu için firmamızla iletişime geçin!

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?